Goosmart Üye İşyeri

Goosmart 2005 den bu yana tüm Türkiye’de perakende sektöründe veri bankacılığı ile sağladığı portföyü Goosmart şubeleri ortaklığı ile milyonlarca kişiyi sizlere ulaştıracak ürün ve hizmetlerinizle tanıştırıcak.

Firmanızı Goosmart’la tanıştırıp başarılı bir iş ortaklığı için size sunduğumuz hizmetler şöyle:

1- Bulunduğumuz tüm şube ve e-ticaret sitelerimizde ürünlerimizi teşhir edip satabilirsiniz.Kampanyalar düzenleyebilir standlarınızla tanıtım programları düzenleyebilirsiniz.

2- Mağazalarımızda ve Sitemizde kullandırmak üzere indirim kuponu dağıttırabilir ve ürünlerinizin indirimli satış talebi yaratmasını sağlayabiliriz

3- Satın Alıma Kapalı Kampanya ile şehrinizin sayfasında firmanızı herhangi bir Groupon kampanyası gibi tanıtabilir, kampaya satışa kapalı olduğu için sadece farkındalık yaratıp hizmet vermekten kaçınabilirsiniz.

4- Satın Alıma Açık Kampanya ile şehrinizin sayfasında birlikte belirleyeceğimiz bir içerik oluşturarak firmanızı hem tanıtabilir hem de kampanyanın satışa açık oluşuyla müşteri portföyünüzü genişletmeye devam edebilirsiniz.

5- Goosmart müşteri portfüyüne özel kampanyalarınızı sms ve mail yoluyla duyurabilirsiniz.

Goosmart iş ortaklığızın ilk adımını atabilirsiniz.

ÖN BAŞVURU FORMU

 
captcha
Yeniden yükle

Mailiste Katılın

Distribütörler

İstanbul Avrupa Yakası
Marka akademi 
Tel: 4442076

İstanbul Anadolu Yakası
MERT YILMAZ
Gsm:0532 201 6722

 

İletişim Bilgileri

Goosmart LTD. ŞTİ.
Brandium avm
R4 Kat:23/7
Ataşehir-İstanbul
Tel:    444 20 76 

gsm: 0532 664 2076 


Email: info@goosmart.com.tr

 

Merve Yıldız

Aradığım işi sonunda buldum. Sadece işi bulmakla kalmadım, müşterileri bile hazır.  Teşekküler Goosmart. Sizlerin sayesinde hayallerim gerçek oldu.

Ekrem Yılmaz

Emekli olduğumda ilk başta çok şaşkındım.Acaba bundan sonra eve kapanıp hiç bir iş yapamayacak mıyım derken, Sokak pilavcısını buldum. Gerçekten müthiş bir hizmet.

Ahmet Melihtürk

Gosmart'ı tanıdığımda yeni bir iş kurabilmenin hayallerini kuruyordum. Onların sayesinde artık benim de bir işim var. Teşekkürler Goosmart.

Yukarı Çık